.:: DR. MELİSA ECZACIBAŞI ::.
MELİSA ECZACIBAŞI
DERMATOLOJİ, ESTETİK,LAZER LTD.ŞTİ.

Cilt Hastalıkları
Saç Hastalıkları, Saç Dökülmesi
Saç Ekimi

Lazer Epilasyon

Lazer, Peeling
Botox

Dolgu Maddeleri ve Dudak Dolgunlaştırma

Cilt Bakım, Oksijen Therapy
Mezoterapi, Zayıflama ve Sellülit
Leke ve İz Tedavileri
Kalıcı Makyaj
Sivilce ve Sivilce Ted.
Aşırı Terleme ve Nedenleri
Karboksiterapi, Lipoliz
Varis
Detox
Happy Lift, Power Plate
PRP (Trombositten Zenginleştirilmiş Plazma)
  
.:: DR. MELİSA ECZACIBAŞI ::.
 

 

DR. MELİSA ECZACIBAŞI
www.melisaeczacibasi.com

 
 


American Academy of Dermatolojinin aktif üyesi ve U.S.A Florida da bir süre tıbbi çalışmaları olan cilt hastalıkları uzmanı Dr. Melisa Eczacıbaşı tarafından yönetilmekte ve tıbbi teknolojinin en gelişmiş cihazları ile hizmet verilmektedir.
Çapa Tıp Fakültesi , İstanbul Üniversitesi Dermatoloji Ana bilim dalında ihtisasını bitirdikten sonra başta Amerika, Fransa ve Almanya olmak üzere çalışmalarına devam eden Dr. Melisa Eczacibaşı, 1999 yılından beri Akmerkez karşısında, Türk Tabibler Birliği (Cilt hastalıkları Uzmanı), Beşiktaş İl Sağlık Müdürlüğü ve Beşiktaş V.D.'ye kayıtlı olarak başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezimiz Miami Üniversitesi Cilt Hastalıkları klinik şefi ve
Prof. Dr. Nuri'nin akademik danışmanlığından yararlanmakta ve merkezdeki tüm tıbbi ve estetik yöntemler son derece bilinçli, güvenilir ve hijyenik şartlarda gerçekleştirilmektedir. Her sene Amerika ve Avrupadaki birçok kongre ve eğitim programlarına katılan cilt hastalıkları uzmanı Dr. Melisa Eczacıbaşı estetik ve tıbbi konulardaki en son yenilikleri 1999'dan buyana okuyucu kitlesi için e-kolay.net web sitesinde (Hürriyet grubu) yayınlamaktadır.

Bu modern, samimi ve güler yüzlü ekiple tanışmanız ve dilediğiniz konu hakkında detaylı bilgi almak ve ön görüşmeye gelmeniz için yapmanız gereken tek şey sorunlarınızı bizimle paylaşmak.


Yrd.Doç.Dr. Melisa Eczacıbaşı


Doktor Melisa Eczacıbaşı

info@melisaeczacibasi.com
0212 351 28 08 -09
Nispetiye cad. No:47/6 Ece apt.
Etiler - İSTANBUL
      (Akmerkez - Etiler Lisesi karşısı )